• Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest

• 24.11.2022 16:22
      • 25 listopada, czyli dokładnie w dniu urodzin pluszowego misia, w naszej szkole zrobiło się bardzo miło i przytulnie. A to za sprawą pluszowych misiów, które były gośćmi we wszystkich klasach.
        Poczynając od najmłodszych, czyli szkolnej Zerówki, na klasach ósmych kończąc. Miś zawitał nawet do szkolnego sekretariatu:)

Klasy przygotowały wiersze (gratulacje dla klasy 6!) oraz piosenki, żeby uczcić misiowy dzień. Uczniowie klas 1-3 wykonali przepiękne podobizny misiów. Niektóre prace bardzo pomysłowe. Szukaliśmy również misiowego giganta i misia mini. W każdej klasie zmierzyliśmy dokładnie kandydatów do tych wyróżnień. Okazało się, że największy miś został przyniesiony do Zerówki przez Olusia Tuptę. Miś miał 186 cm wysokości! Najmniejszym misiem okazał się miś Kacpra Bednarza z klasy 4. Ten miś miał zaledwie 4,5 cm. Udało nam się również znaleźć misia, który miał ponad 30 lat. Miś należy do taty Zosi Hobot z klasy 5. W szkolnej bibliotece można było zobaczyć wystawę misiów oraz poznać najsłynniejsze „książkowe” misie.

Nasze misie sprawiły nam bardzo dużo radości. Były różne: kolorowe i takie puchate, i mięciutkie, że aż trudno uwierzyć, że nie przynosimy ich do szkoły codziennie. Choć niektóre trudno byłoby zmieścić do plecaka :) Na pamiątkę tego dnia każdy otrzymał naklejkę, a zwycięscy słodkie upominki.

Wiktoria K., Amelka, Ola Dz. i Kamil z klasy 8a oraz B. Wawok

• 2021-11-26 09:12:24