Rok szkolny 2019/2020
- 24.11.2022 17:18
- Świąteczny konkurs plastyczny EKOLOGICZNA CHOINKAW konkursie wzięło udział 17 uczniów i oddział przedszkolny.Uczestnicy konkursu mieli trudne zadanie-przedstawić choinkę wykorzystując;papier,tworzywa sztuczne,folie, zakrętki........Jury przyznało pierwsze miejsca - OTRZYMUJĄ JE:JULIA KOSEKMARIA WAWOKROBERT KNIARZWIKTORIA KUDŁACZMAJA KUBICKAMILA SAREKEMILIA DEPTAPozostali uczniowie otrzymują drugie miejsce DAWID ULMAN,OLA LUBERDA,ANGELIKA BUKOWSKA,JAKUB DYRDA,TATIANA MUNIAK, klasa"O", AMELIA DRUZGAŁA, LENA LEKSANDER, KACPER ULMAN< ZUZANNA ULMAN I MARTYNA KUDŁACZ.Opiekun M.Mrozicka
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JÓZEF PIŁSUDSKI W MOICH OCZACH"
W konkursie brali udział uczniowie klas 1-3 , 4-6 .Ogólem 13 prac.
Nagrody otrzymali;klasy 4-6NIKOLA WOŚ klasa 6b 1 miejsceOLA KUDŁACZ klasa 6b 1 miejsceEMILIA PIETRZYK klasa 5b 2 miejsceJULIA DRABIK klasa 6b wyróżnienieklasy 1-3BASIA KUDŁACZ klasa 2 1 miejsceBARTŁOMIEJ PIETRZYK klasa 3 2 miejsceMAJA KUBIC klasa 2 3 miejsceGRATULUJEMY!!!!!!op.Małgorzata Mrozicka - więcej
Rok szkolny 2018/2019
- 24.11.2022 17:19
GMINNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ organizowany przez GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W PCIMIU został rozstrzygnięty.
Nagrody zdobyli:1. Lena Tupta klasa II2. Dawid Rapacz klasa Vb3. Zofia Brytańczyk klasa VIIGRATULUJEMY!!!!M.M.
W konkursie plastycznym PISANKA XXL wzięło udział 19 uczniów z klas 1-8 i 1 sześciolatek.
Prace są bardzo staranne , pomysłowe , ale tylko kilka z nich było w fomacie wymaganym w regulaminie konkursu.Prace przechodzą do konkursu gminnego.NAGRODY!!I MIEJSCE JAKUB DYRDA KL.4I MIESCE ZOFIA BRYTAŃCZYK KL.7II MIEJSCE LENA TUPTA KL.2II MIEJSCE PATRYCJA ULMAN KL.2III MIEJSCE TYMOTEUSZ SZCZEPANIEC KL.1III MIEJSCE MAJA KOZAK KL.2III MIEJSCE KLAUDIA ZIĘBA KL.4aIII MIEJSCE OLA DZIADKOWIEC KL.5aWYRÓŻNIENIA; AMELIA RÓŻAŃSKA KL.5a ,WIKTORIA TUPTA KL.2,MARTYNA KUDŁACZ KL.5a,ANTEK TUPTA KL.4b,ANTEK SZCZEPANIEC KL.5b, ZUZANNA TUPTA KL.8,FILIP DZIADKOWIEC KL.3,ZIĘBA OLA KL.5b,ROBERT KNIARZ KLO,OLA FLAZIK KL.5a,BASIA DEPTA KL.5aGRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!M.M.
KONKURS PLASTYCZNY CHOINKA
w konkursie brały udział klasy 3,4a,4b,5a,6,7.Łącznie 13 uczniów.Jury oceniło;samodzielność wykonanych prac,oryginalność,staranność i zgodność z tematem .I miejsce MARIOLA ŚLUSARCZYK KL.7II miejsce Zuzanna Ulman KL.5aII miejsce Arkadiusz Kalisz kl.6II miejsce Maria Wawok kl.6II miejsce Klaudia Zięba kl.4aIII miejsce Amelia Różańska kl.5awyróżnienia;Ulman Anna kl.4b,Filip Dziadkowiec kl.3,Aleksandra Flazik kl.5a,Aleksandra Dziadkowiec kl.5a,Krystian Mirochna kl.7, Aleksandra Luberda kl.5a , Barbara Depta kl.5a.Gratulujemy!!!WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE – znajomość Ewangelii Św. Mateusza”
Lp.
Nazwisko i imię
klasa
liczba punktów
1
Brytańczyk Zofia
VII
47*
2
Kudłacz Jakub
VII
39*
3
Bębenek Julia
VIII
39*
4
Kasprzyk Julia
VIII
34
5
Kucharzak Gabriela
VIII
35
6
Łopata Zofia
VIII
41*
7
Róg Alicja
VIII
40*
8
Starmach Beata
VIII
36*
9
Tupta Zuzanna
VIII
36*
10
Zięba Danuta
VIII
47*
* kwalifikacja do etapu rejonowego
GRATULUJĘ i życzę powodzenia na kolejnym etapie konkursu.
B. Wawok
Wyniki Archidiecezjalnego Konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II
Lp.
Nazwisko i Imię ucznia
Liczba uzyskanych punktów
Klasa
1.
Pietrzyk Emilia
17
IV b
2.
Kudłacz Wiktoria
22
V a
3.
Ulman Zuzanna
11
V a
4.
Dyrda Mateusz
12
VI
5.
Rapacz Marcin
13
VI
6.
Brytańczyk Zofia
31
VII
7.
Kasprzyk Julia
34
VIII
8.
Kucharzak Gabriela
23
VIII
9.
Pietrzyk Patrycja
35
VIII
10.
Róg Alicja
36
VIII
11.
Tupta Zuzanna
31
VIII
12.
Zięba Danuta
36
VIII
Maksymalna ilość punktów – 37; kwalifikacja do etapu diecezjalnego to 28 punktów. Gratuluję uczennicom, które będą walczyć w kolejnym etapie konkursu.
B. Wawok
W dniu 19.11.2018 r odbył się w Lubniu XIV PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ.W tym roku odbywający się pod hasłem ..,,i na końcu świata będę dumny ze swego pochodzenia''.Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice
KATARZYNA WITEK klasa 8WIKTORIA SAJDAK klasa 4aCzekamy na wyniki!!!
Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległosci został w szkole zorganizowany konkurs plastyczny "Piłsudski w moich oczach". W konkursie wzięło udział 42 uczniów. Technikaprac była dowolna. Pojawił się rysunek,wydzieranka, kolaż, farby.
Wyniki konkursu:
kategoria kl.I-III:
1 miejsce MAJA KOZAK kl.II2 miejsce LIDIA PIETRZYK kl.III3 miejsce WIKTORIA DRUZGAŁA kl.IIIkategoria kl.IV-VIII:
1 miejsce KAROLINA TYRPUŁA kl.VI2 miejsce MATEUSZ DYRDA kl.VI3 miejsce ZUZANNA MURZYN, MILENA KUBIC kl.VIZwycięzcom GRATULUJEMY!W dniu 6.10.2018 r odbył się konkurs historyczny ,,100 PYTAŃ NA 100 LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI''
W konkursie brali udział uczniowie klas 5a,5b.6,8 ( ogólnie 22 uczniów)wyniki;1 miejsce JAKUB PIERON KL.62 miejsce WIKTORIA KUDŁACZ KL.5a3 miejsce ARTUR KLIMAS kl.6GRATULUJEMY!Wyniki konkursu historycznego DROGA POLSKI DO NIEPODLEGŁOŚCI
W dniu 13.10.2018 odbył się etap szkolny konkursu historycznego DROGA POLSKI DO NIEPODLEGŁOŚCI
W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas 6-8Do etapu gminnego przeszli;1 ARTUR KLIMAS KLASA 62.KRYSTIAN MIROCHNA KLASA 73.JULIA KASPRZYK KLASA 8- więcej
Rok szkolny 2017/2018
- 24.11.2022 17:18
KONKURS KOLĘD
IX już Szkolny Konkurs Piosenek i Pastorałek w języku polskim i angielskim powoli wprowadził nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas II - VII zaśpiewali polskie kolędy na przemian z angielskimi piosenkami świątecznymi. Była prawdziwa radość, uśmiech, ale i chwile wzruszenia i zadumy, szczególnie po piosence Beaty Rybotyckiej i Zbigniewa Preisnera
pt. „Kolęda dla nieobecnych”.A oto jak przedstawiają się wyniki tegorocznego konkursu:
W kategorii zespoły przyznano następujące miejsca:
- Zespół z klasy II: Tomek Borowski, Filip Dziadkowiec, Lidka Pietrzyk,
Wiktoria Wójcik i Wola Zwijacz - Ola Kudłacz i Kamila Sarek – klasa IV b
- Ola Flazik i Zuzia Ulman – klasa IV a
- Dawid Rapacz i Antek Szczepaniec – klasa IV b
W kategorii soliści: (przyznano po dwa równorzędne miejsca)
- Marysia Wawok – klasa V
- Julia Bębenek – klasa VII
- Mariola Ślusarczyk – klasa VI
- Ola Flazik – klasa IV a
- Amelia Różańska – klasa IV a
- Ania Żarnowska – klasa IV b
Wyróżnienie otrzymują dzieci z oddziału „0”:
- Basia Kudłacz
- Radek Rapacz
- Tymoteusz Szczepaniec
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy znowu za rok :)
Organizatorki: Bernadetta Wawok i Jolanta Hobot
WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO
W dniu 17 listopada w szkole odbył się pierwszy etap konkursu biblijnego ze znajomości Ewangelii św. Jana. Wzięli w nim udział uczniowie klas V, VI
i VII. Do zdobycia było 50 punktów. Gratulujemy wiedzy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie, do którego kwalifikacja nastąpi 11 grudnia.- Zięba Danusia kl. 7 – 50 pkt.
- Łopata Zosia kl. 7 – 49 pkt.
- Róg Alicja kl. 7 – 48 pkt.
- Kasprzyk Julia kl. 7 – 47 pkt.
- Pietrzyk Patrycja kl. 7 – 38 pkt.
- Brytańczyk Zosia kl. 6 – 33 pkt
- Tupta Zuzia kl. 7 – 32 pkt.
- Dyrda Mateusz kl. 5 – 31 pkt.
- Wawok Marysia kl. 5 – 30 pkt.
- Ulman Małgorzata kl. 6 – 28 pkt.
- Wietrzyk Zuzia kl. 5 – 27 pkt.
- Murzyn Zuzia kl. 5 – 20 pkt.
- Kozak Szymon kl. 5 – 19 pkt.
WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO
JÓZEF PIŁSUDSKI I MIEJSCA Z NIM ZWIĄZANE
- Artur Klimas kl.V-27 pkt.
- Krystian Mirochna kl.VI-26 pkt.
- Zofia Brytańczyk kl.VI - 23 pkt.
- Zespół z klasy II: Tomek Borowski, Filip Dziadkowiec, Lidka Pietrzyk,
- więcej
Mój Anioł Stróż
- 24.11.2022 17:18
Rok szkolny 2016/2017
WYNIKI KONKURSU „MÓJ ANIOŁ STRÓŻ”
Kategoria klas I-III
Miejsce I – Kamila Sarek klasa III b
Eryk Róg klasa III b
Basia Depta klasa III a
Miejsce II – Wioletta Zwijacz klasa I
Emilka Pietrzyk klasa II b
Miejsce III – Wiktoria Kudłacz klasa III a
Madzia Starmach klasa II b
Ola Zięba klasa III b
Kategoria klas IV - VI
Miejsce I – Kasia Witek klasa VI
Marysia Wawok klasa IV
Miejsce II – Zuzia Murzyn klasa IV
Zuzia Wietrzyk klasa IV
Miejsce III – Ala Róg klasa VI
Julka Bębenek klasa VI
Wyróżnienia:
- Mariola Ślusarczyk klasa V
- Oliwia Muniak klasa V
- Jasiek Tupta klasa IV
- Arek Kalisz klasa IV
- Zuzia Tupta klasa VI
- Mateusz Dyrda klasa VI
- więcej
Rok szkolny 2016/2017
- 24.11.2022 17:18
17 listopada 2016 r. w GOKiS w Pcimiu odbył się KOnkurs Piosenki Aktorskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Rapacz z kl.IIIb, Mariola Ślusarczyk z kl. V oraz Julia Bębenek, Katarzyna Witek i Alicja Róg z kl.VI.
Mariola Ślusarczyk zajęła I miejsce w kategorii kl.IV-VI
Julia Bębenek zajęła III miejsce w kategorii kl.IV-VI
WYNIKI KONKURSU „MÓJ ANIOŁ STRÓŻ”
Kategoria klas I-III
Miejsce I – Kamila Sarek klasa III b
Eryk Róg klasa III b
Basia Depta klasa III a
Miejsce II – Wioletta Zwijacz klasa I
Emilka Pietrzyk klasa II b
Miejsce III – Wiktoria Kudłacz klasa III a
Madzia Starmach klasa II b
Ola Zięba klasa III b
Kategoria klas IV - VI
Miejsce I – Kasia Witek klasa VI
Marysia Wawok klasa IV
Miejsce II – Zuzia Murzyn klasa IV
Zuzia Wietrzyk klasa IV
Miejsce III – Ala Róg klasa VI
Julka Bębenek klasa VI
Wyróżnienia:
- Mariola Ślusarczyk klasa V
- Oliwia Muniak klasa V
- Jasiek Tupta klasa IV
- Arek Kalisz klasa IV
- Zuzia Tupta klasa VI
- Mateusz Dyrda klasa VI
Rok szkolny 2015/16
- więcej