• Wycieczka do Zatorlandu- Parku Dinozaurów

• 24.11.2022 16:09
      • Miłą niespodzianką dla dzieci 5 i 6- letnich z naszego przedszkola okazała się wycieczka do parku rozrywki „Zatorland” w Zatorze we wrześniu. Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. Park został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnić dobrą zabawę dla każdego. Podczas spaceru można się dowiedzieć o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, ale również skorzystać z wielu niesamowitych atrakcji, które udostępnione są dla dzieci. Na terenie parku znajduje się  plac zabaw dla najmłodszych i park rozrywki, wyposażony w zjeżdżalnie, karuzele, trampoliny. Zmęczeni,ale z uśmiechami na twarzach wrócilismy do domu.

• 2017-11-26 17:56:07