• 25 listopada- Światowy Dzień Pluszowego Misia

• 24.11.2022 16:09
      •  24. 11. 2017r obchodziliśmy w grupie maluchów Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie, aby w tym dniu bawić się wspólnie i świętować. Były tańce, prezentacja misiów oraz test wiedzy przyrodniczej o niedźwiedziach brunatnych. Czytaliśmy „Przygody Misia Uszatka” – Cz. Janczarskiego a na zakończenie zrobiliśmy misie z papierowych rolek.

24 listopada w grupie II (5-4 latków) obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem misiem. Dla dzieci w tym dniu przygotowałam wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, degustowały miód, słuchały opowiadania pt"Przygody misia", kolorowały obrazki dotyczące tego opowiadania, a nawet wyszły na spacer ze swoimi misiami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

• 2017-11-26 18:40:20