• ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

• 24.11.2022 16:09
      •

6 grudnia to magiczny dzień dla wszystkich dzieci, które wypatrują Św. Mikołaja i oczywiście… prezentów !

6 grudnia odwiedził nasze przedszkole ten wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci.     Dzisiaj przyjechał do naszych przedszkolaków. Już od samego rana dzień ten zapowiadał się niezwykle - wszystkie dzieci nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Tak, przybył, przybył samochodem, nie saniami, z braku śniegu. Po wkroczeniu na salę został powitany radośnie piosenkami. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków. Po pożegnaniu gościa przystąpiły do ich rozpakowywania.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

• 2018-06-12 19:05:35