• Dzień Babci

• 24.11.2022 16:09

Rudolph Giuliani

Ale także wiele otrzymują od wnuków, szczególnie w Dniu Babci i Dziadka, który tradycyjnie obchodzimy w naszym przedszkolu. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały okolicznościowe występy dla swoich najdroższych Babć i Dziadków. Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem odgrywali swoje role wkładając w nie całe swoje małe serduszka. Sprostali zadaniom, jakie postawiły im panie, przygotowując scenariusz uroczystości. Goście zaś oklaskiwali ich gromkimi brawami.
        Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami.
        Dzieci obdarowywały swoich dziadków upominkami, dziadkowie zaś dziękowali za wspaniałe występy, za miłe przyjęcie i nagradzali dzieci słodyczami. Panował miły i serdeczny nastrój. O tym wszystkim będą nam przypominały przez następny rok pamiątkowe zdjęcia.

• 2018-06-12 19:24:40