• Jasełka w przedszkolu

• 24.11.2022 16:08
      • W naszym przedszkolu już od wielu lat kultywujemy tradycje bożonarodzeniowe. Na początku grudnia ogłoszony został konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt.”Bombki, aniołki, ozdoby- kochamy Święta Bożego Narodzenia”. 18 grudnia w przedszkolu zapanował radosny i świąteczny nastrój. Średniaki i maluszki wprowadziły dyrekcję, rodziców i personel w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając „Jasełka  historię narodzin Bożej Dzieciny”. Dzieci  z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Występy przeplatane były kolędami, do śpiewania których włączyli się wszyscy uczestnicy uroczystości. Po przedstawieniu dzieci wręczyły wszystkim gościom upominki  ceramiczne garnuszki ręcznie malowane przez dzieci. Następnie pani dyrektor wręczyła dzieciom nagrody i wyróżnienia z konkursu plastycznego.

• 2016-05-29 13:49:18