• Wycieczka do Teatru Groteska w Krakowie

• 24.11.2022 16:08
      • Dnia 24 pażdziernika dzieci z grupy "średniaki" i "zerówki" pojechały na wycieczkę do Teatru Groteska w Krakowie. Przed wyjazdem przedszkolaki zapoznały się z regulaminem wycieczki oraz zasadami zachowaia się w miejscu publicznym. Wizyta w prawdziwym teatrze była dla dzieci dużym przeżyciem. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt:" Tygrys Pietrek". Spektakl opowiadał o lękliwym Tygrysku , któremu odważne Tygrysy zabierają paski. Zeby je odebrać bohater wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu odwagi. Wpadające w ucho piosenki i świetna animacja przyjaznych lalek to atuty spektaklu. Dzieci żywo reagowały na to co działo się na scenie. Były zafascynowane, na widowni była cisza jak makiem zasiał. Były tez sceny humorystyczne, które wywoływały śmiech u dzieci.

Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się również do parku, w celu przybliżenia środowiska przyrodniczego jakim jest park. Dzieci podziwiały piękno jesiennej przyrody, zwiedzały park, poznały parkowe drzewa i liście.

To był bardzo miło spędzony czas. Wyjazd do tearu wzbudził wiele pozytywnych emocji u dzieci o czym świadczyły uśmiechy i komentarze w drodze powrotnej.

• 2016-11-04 19:35:30