• POMAGAMY :)

• 24.11.2022 17:20
        • Kolejny raz w naszej szkole prowadzona jest akcja KREDKOBRANIE, która trwa do 27 września.

Szczegóły na plakacie i w bibliotece szkolnej.

Przyłącz się i Ty!

www.kredkobranie.pl

• Szkolne Koło Caritas z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

• 24.11.2022 17:20
        • 18 grudnia nasze SKC zawitało do Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu. Wybraliśmy się tam z piosenką bożonarodzeniową i z życzeniami świątecznymi. Chcieliśmy podzielić się z mieszkańcami i pracownikami radosnym oczekiwaniem na Boże Narodzenie. Te nasze krótkie odwiedziny miały też na celu pokazanie, że pamiętamy o osobach starszych i pewnie trochę samotnych. Dla naszych wolontariuszy też było to ważne doświadczenie. Spojrzenie na osoby starsze, często schorowane, budzi refleksję i uwrażliwia na obecność drugiego człowieka, któremu czasem wystarczy dobre słowo i uśmiech.

„Otwórz swe serce na świat dookoła, na ciepło płynące z maleńkich rąk,

noc co zmieniła historię świata to źródło nadziei tych pięknych świąt”

Anna Dziadkowiec, Bernadetta Wawok