• Rozpalmy Światło w Chaosie

• W dniach 24 listopad – 7 grudnia w naszej szkole odbędzie się zbiórka książek nowych i używanych o dowolnej tematyce na kiermasz organizowany przez wolontariat DA Szpunt, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie szkoły w Syrii. Książki proszę przynosić do biblioteki lub pokoju nauczycielskiego. Zachęcamy również do wzięcia udziału w zbiórce pieniężnej w dniach 4-5 grudnia.

• Konkurs fotograficzny - „Z książką w podróży”

• Zadanie konkursowe: Wykonaj zdjęcia z podróży, wyprawy, wypoczynku na łonie natury bądź relaksu w domowym zaciszu – każdego miejsca, w którym może towarzyszyć książka. Książka będąca nieodzownym przyjacielem podróży; podręcznym źródłem wiedzy i dobrej zabawy, wyciągana w chwilach wytchnienia i relaksu.
            a) jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia;
            b) książka lub jej fragment musi być widoczna w kadrze zgłaszanej na konkurs fotografii;
            c) technika wykonania fotografii jest dowolna.

ZDJĘCIA NALEŻY PRZESŁAĆ NA ADRES MAILOWY:

maria.piotrkowska94@gmail.com

LUB DOSTARCZYĆ WYWOŁANE DO BIBLIOTEKI DO DNIA 23 LISTOPADA

Czekają atrakcyjne nagrody!

• Odblaskowa szkoła 2023

• Po raz pierwszy w tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Konkursu Odblaskowa Szkoła. Celem tego konkursu jest:  "zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Daje możliwość wykazania, że ich szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym".

• Witamy!

• Szkoła Podstawowa Nr 3

• Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.

• Nagłówek