Zasady konkursu!
Konkurs dla uczestników zajęć, który polega na docenieniu najbardziej aktywnych członków drużyny #AMSIAKA.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Zbierać głosy na nasz projekt.
2. Każdy głos (wypełniona poprawnie karta do głosowania) to 1 punkt! Ilość uzyskanych punktów można wymienić na dowolną ilość nagród. Przykład: przy zebraniu 18 głosów – można odebrać np. opaskę odblaskową i koszulkę (3pkt+15pkt) albo worek szkolny i chustę (7pkt+10pkt) czy np. 6 sztuk opasek odblaskowych (6x3pkt). Zebrane głosy należy przekazać w swoim przedszkolu przekazując Koordynatorowi lub bezpośrednio do urny w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka.
3. Punkty dzieci wymieniają na nagrody ufundowane przez sponsorów klubu!
4. Lista nagród z logo projektu wraz z ilością punktów:
#3 – Opaska odblaskowa z logo, #7 – worek szkolny z logo, #10 – chusta z logo, #15 – koszulka z logo.
Do realizacji zostanie wybranych 20 zadań z ponad 40, które uzyskają największą ilość głosów. Liczy się każdy, nawet pojedynczy głos!
Jak można głosować?
Głosować mogą mieszkańcy Małopolski Zachodniej w wieku +16 lat z powiatów: myślenicki, suski, wadowicki, chrzanowski, oświęcimski, M. Oświęcim. Głosować można tylko raz, dlatego zachęcamy do zbierania głosów od samego początku, gdyż może się okazać, że już ktoś wcześniej zagłosował na ten lub inny projekt. Głosujemy wypełniając dane na karcie (imię, nazwisko, powiat, PESEL i podpis głosującego). Są to dane konieczne, aby głos był ważny.
Czy numer PESEL Jest konieczny?
Aby zapewnić równość głosowania, niezbędna jest weryfikacja, że każdy z głosujących oddał swój głos tylko raz. Numer PESEL to numer identyfikacyjny Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności. Raz nadany numer PESEL nie może być nadany innej osobie. Podanie numeru PESEL jest w praktyce jedynym sposobem identyfikacji osób głosujących i stosowane jest jako zabezpieczenie przed podwójnym głosowaniem oraz nadużyciami.
Czy moje dane są bezpieczne?
Numer PESEL jest zbierany jedynie w celu potwierdzenia tożsamości podczas głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego przez Urząd Województwa Małopolskiego, a po ustaleniu wyników głosowania trwale usuwany. Zgodnie z informacjami na karcie głosowania, karty przetwarzane są zgodnie z Przepisami RODO które wymagają, aby podmiot publiczny zapewnił skuteczną ochronę danych osobowych, w tym wiedzę o tym gdzie, czyje dane się znajdują i kto ma do nich dostęp.
Barbara Polańska