• Spotkanie z ptakami

24.11.2022 16:09

Hugo, Fiona, Migotka - spotkanie z ptakami czyli żywa lekcja przyrody.

19 X dzieciaki z zerówki oraz uczniowie klas I - VII uczestniczyli w nietypowych zajęciach przyrodniczych. Do szkoły przyjechały sowy, jastrząb, sokół wraz ze swoimi opiekunami, którzy w ciekawy sposób przybliżyli wiedzę o życiu tych ptaków.

• Jesienny spacer

24.11.2022 16:09

Jesienny spacer do lasu dzieci z grupy "średniaki".

24.11.2022 16:09

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• Wycieczka do Zatorlandu- Parku Dinozaurów

24.11.2022 16:09

Miłą niespodzianką dla dzieci 5 i 6- letnich z naszego przedszkola okazała się wycieczka do parku rozrywki „Zatorland” w Zatorze we wrześniu. Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. Park został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnić dobrą zabawę dla każdego. Podczas spaceru można się dowiedzieć o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, ale również skorzystać z wielu niesamowitych atrakcji, które udostępnione są dla dzieci. Na terenie parku znajduje się  plac zabaw dla najmłodszych i park rozrywki, wyposażony w zjeżdżalnie, karuzele, trampoliny. Zmęczeni,ale z uśmiechami na twarzach wrócilismy do domu.

• Wycieczka na "Banię"

24.11.2022 16:09

Spacer grupy "zerówki" na "Banie" w poszukiwaniu oznak jesieni.
      Żywa lekcja przyrody-dzieci rozpoznawały różne gatunki drzew, krzewów, ich charakterystyczne liście i owoce. Dokonały podziału drzew na liściaste i iglaste. Szukały przedstawicieli świata zwierząt np: mrówek, żuków, pająków, ptaków. Nazbierały materiał przyrodniczy do zagospodarowania kącika przyrody.