• Wycieczka śladami walk partyzanckich

          • W środę, 16 września 2020 r., klasa 7a i 8 wybrały się na pieszą wycieczkę śladami walk partyzanckich. Swoją wędrówkę zaczęliśmy od miejscowości Poręba, w której znajduje się pomnik upamiętniający walczących w tych rejonach żołnierzy A.K. Miejsce to przypomina walki partyzantów
            w okolicach Kamiennika, Łysiny, Suchej Polany i okolicznych wsi. Później przeszliśmy na Suchą Polanę. To miejsce, dla naszej szkoły, szczególnie ważne. Co roku uczestniczymy w Zlocie Szlakami Walk Partyzanckich, który odbywa się w drugą sobotę września. Podobnie było i w tym roku. A teraz przyszliśmy znów by wspomnieć tych, którzy na tych terenach walczyli w czasie II wojny światowej, również o naszą wolność. Jako uczniowie szkoły noszącej imię Armii Krajowej, jesteśmy winni pamięć i cześć jej żołnierzom.   

            Uczniowie klasy 7a i 8
             z  wychowawcami
             

              

            2020-09-17 06:34:56

          • Sucha Polana 2020

          • W sobotę 12 września 2020 r. nasza młodzież wzięła udział w ważnej uroczystości patriotycznej związanej z działalnością Armii Krajowej. 
            W bieżącym roku mija 76 rocznica krwawych wydarzeń i ciężkich walk partyzanckich w rejonie Łysiny. Organizatorzy XXX Małopolskiego Zlotu Szlakami Walk Partyzanckich uczcili pamięć poległych i zmarłych partyzantów, oraz pomordowanych mieszkańców okolicznych miejscowości. W ramach programu tego dnia przewidziano:  Mszę św. w intencji partyzantów i poległych za Ojczyznę z udziałem pocztów sztandarowych. Apel Poległych i złożenie złożenie wieńców i zniczy pod Pomnikiem. Na zakończenie odbyła się rekonstrukcja historyczna bitwy partyzanckiej. 
            Dziękujemy wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą wspólnotę szkolną w tych uroczystościach. 
            Aneta Kotowicz

            2020-09-14 12:47:12

          • Włącz e-kompetencje: bezpłatne szkolenie dla osób powyżej 44 lat

          • " Włącz e- kompetencje" to bezpłatne spotkania edukacyjne dla dorosłych pomagające na usystematyzowanie wyuczonych cyfrowych sprawności oraz nabycie nowych kompetencji. Skierowane są dla osób w wieku 44+ zamieszkujących województwo małopolskie, powiaty: myślenicki, nowotarski, wielicki, limanowski. 

            Jeśli spełniasz te 2 kryteria i chcesz po mistrzowsku surfować po Internecie, mieć pod kontrolą elektroniczne dokumenty oraz poznać nowe programy – wypełnij formularz kontaktowy https://forms.gle/LaVfeBRLLxq6FRabA i zapisz się na zajęcia. Realizowane są w dogodnej dla ciebie formie: stacjonarnej lub zdalnej.

            Oferujemy:

            • Praktyczne umiejętności korzystania z komputera, programów online oraz e-usług
            • 16 godzin zajęć
            • Certyfikat ukończenia szkolenia

            Zastanawiasz się jeszcze dlaczego warto korzystać z Internetu? Jak zrobić pierwszy krok?

            Odpowiedź uzyskasz biorąc udział w projekcie  Latarnicy w akcji: małopolskie i pomorskie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 – działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

             Tematyka szkoleń dla dorosłych dotyka tematów realnych, przyziemnych, wspierających osiąganie codziennych korzyści, jakich przysparzają usługi i treści świadczone drogą elektroniczną. Latarnicy pomagają przełamać obawy i obalają mity na temat szkodliwości i trudności w korzystaniu z Internetu.

            Weź udział w szkoleniu. Zobaczysz, że możliwości, jakie oferuje Internet to tylko jeszcze jeden, przyjazny, potrzebny, przydatny „wymiar” realnego świata, nie zaś oddzielna „wirtualna rzeczywistość”.

            Na szkoleniu poruszane beda zagadnienia związane m.in z:

            • przeglądaniem i wyszukiwaniem informacji w Internecie (wyszukiwarki, portale internetowe, serwisy informacyjne, wiedza w internecie, książki w sieci, muzyka i filmy)
            • komunikacją w internecie (poczta elektroniczna, komunikatory)
            • media społecznościowe 
            • zakupami w sieci 
            • bezpiecznym korzystaniem z internetu
            • cyfrowymi usługami publicznymi (profil zaufany, portal podatkowy,e-obywatel)
            • E- zdrowiem (lekarze w sieci, przychodnia w sieci, Internetowe Konto Pacjenta, E-recepta, E- skierowanie, E-zwolnienia)

            Z poważaniem,

             Latarnik Polski Cyfrowej

            Małgorzata Cichoń

             

            2020-09-03 17:52:16

          • Centrum Mistrzostwa Informatycznego

          • Informujemy, ze nasza szkoła dołączyliśmy do ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa informatycznego. Naucz się profesjonalnego programowania i zapanuj nad algorytmami. Poznaj informatykę od podszewki.

            #CMI

            Serdecznie zapraszamy uczniów klas szóstych oraz siódmych do udziału w bezpłatnych zajęciach programowania i robotyki w roku szkolnym 2020/21. Zajęcia będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 3 w Pcimiu. Uczniowie będą podzieleni na dwie grupy:

            - grupa 1 - uczniowie klasy 6a oraz 6b (maksymalnie 15 osób) - zajęcia w środy od 12.45 - 14.20 - 6,7 lekcja (łącznie w ciagu roku 48 godzin zajęć)

            - grupa 2 - uczniowie klasy 7a oraz 7b (maksymalnie 15 osób) - zajęcia w piątki od 13.35 - 15.10 - 7,8 lekcja (łącznie w ciagu roku 48 godzin zajęć).

            Regulamin uczestnictwa w zajęciach oraz niezbędne dokumenty znajdą Państwo pod linkiem DOKUMENTY REKRUTACYJNE

            Więcej dowiesz się od nauczyciela prowadzącego projekt (Małgorzata Cichoń).

            Zapraszamy

            Małgorzata Cichoń

            2020-09-03 17:32:07

          • Splatter Of The Mind

          • Miło nam poinformować, że projekt naszej szkoly "Splatter Of The Mind" z programu Erasmus + dotyczący zagranicznej wymiany uczniow zostal pozytywnie oceniony uzyskując 90,5 na 100 punktow i dostał dofinansowanie Narodowej Agencji. Projekt będzie realizowany przy współpracy 5 krajów (Polska, Litwa, Turcja, Rumunia, Macedonia). 

            J. Hobot & M. Cichoń

            2020-08-20 18:33:16

          • Erasmus + Barcelona

          • "Kreatywność, innowacje, motywacja i nowe metodologie nauczania" - to szkolenie, w którym wzięły udział w lipcu bieżącego roku dwie nauczycielki z naszej szkoły. Kurs  został stworzony dla nauczycieli, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zarządzaniu efektywną i nowoczesną klasą, która zachęca do uczestnictwa i zaangażowanej nauki przy użyciu kreatywności i najnowszych narzędzi klasowych. 

            Znakomicie prowadzone zajęcia pod czujnym okiem trenera Alessandro Pumpo pozwoliły nam na zdobycie praktycznych doświadczeń związanych z krytycznym i kreatywnym myśleniem, technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w edukacji oraz umiejętnościami miękkimi uczniów. Dzięki poznaniu szeregu interaktywnych i angażujących ćwiczeń dowiedziałyśmy się jak jeszcze bardziej zwiększyć motywację uczniów do nauki, ustalać zasady pracy w klasie, przekazywać jasne instrukcje, monitorować, rozwijać relacje, włączać pracę w parach i grupach oraz oceniać kluczowe umiejętności. Zostałyśmy wyposażone w zestawy konkretnych pomysłów, jak zastosować nowe strategie nauczania, aby podnieść zaawansowane już umiejętności u dzisiejszych uczniów. 

            Program szkolenia obejmował również dwie wycieczki kulturalne po Barcelonie, dzięki którym miałyśmy okazję poznać tradycje i zwyczaje Hiszpanów, szczególnie kulturę i historię Katalonii. Zdobyta wiedza z pewnością będzie miała zastosowanie podczas tzw. lekcji kulturowych na języku angielskim.

            Bogate w zdobyte doświadczenia z nowymi pomysłami ruszamy w nowy rok szkolny 2020/2021.

            Szkolenie zrealizowane ze środków programu Erasmus +, Akcja KA1.

            Poniżej znajdziecie link do krótkiej relacji ze wizyty w Barcelonie:

            Barcelona 2020 Erasmus+

            J. Hobot & M. Cichoń


             

            2020-08-19 16:25:51

          • The Dgital Turn drogą do nowoczesnej edukacjin- Kurs na Teneryfie

          • Szybki rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnej każe nam nauczycielom podejmować nieustannie doskonalenie zawodowe,  by móc sprostać wymaganiom edukacyjnym i oczekiwaniom uczniów i rodziców. Dlatego nasza szkoła opracowała  kolejny projekt pozwalający na  skorzystanie ze środków unijnych i zorganizowanie szkolenia zagranicznego doskonalącego umiejętności cyfrowe nauczycieli. Projekt pod nazwą „Europa dla aktywnych, aktywni dla Europy” jest realizowany w ramach programu ERASMUS+ Mobilność kadry edukacji szkolnej.

            Celem zasadniczym projektu jest poprawa jakości pracy szkoły poprzez podniesienie kompetencji  zawodowych nauczycieli w dziedzinie technologii informacyjnej i metodycznej. Jedno ze szkoleń odbyło się w styczniu 2019r. na portugalskiej wyspie Teneryfie. Mimo, że to okres zimowy, ten zakątek świata zawsze przyciąga swoją atrakcyjnością.

             Kurs skierowany był do liderów szkół podstawowych i nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności zarządcze w dziedzinie cyfryzacji, modernizacji infrastruktury technicznej szkoły, sieci, narzędzi do nauki online, bezpieczeństwa cyfrowego, wspierania innowacji, tworzenia cyfrowych zasobów edukacyjnych itp. Kurs pozwolił nam m.in. ocenić stopień „cyfrowej dojrzałości”  naszej szkoły. Analiza porównawcza z innymi europejskimi placówkami wyzwoliła w nas chęć działań i pozwoliła ustalić kierunek rozwoju naszej szkoły w tej dziedzinie. Opracowaną przez nas wizualizację i metody poprawy sytuacji  będziemy stopniowo wprowadzać w drodze zaproponowanych działań innowacyjnych. Wypracowane zasady zarządzania zmianą w szkole pomogą dyrektorowi łatwiej podejmować  konkretne inicjatywy.

            Wykładowcy prowadzący szkolenie w formie warsztatów wiele uwagi poświęcili na praktyczne zastosowanie narzędzi cyfrowych, które oparte są na wzajemnym współdziałaniu nauczycieli, uczniów i dyrektora szkoły (Dysk Google, Google Classroom, EdShelf ,  e-Twenning). Wykorzystanie tych narzędzi znacznie ułatwi wspólną pracę, która może odbywać się w formie zdalnej w dogodnym dla każdego miejscu i czasie.

            Na zakończenie kursu organizator (Euneos Finlandia) przygotował niespodziankę- wycieczkę na wulkan Teide  (3718m n.p.m.). Do samego krateru nie dotarłyśmy (niewiele brakowało!), ale mimo tego było to fantastyczne i niezapomniane przeżycie.

             Każdy taki wyjazd, również i ten, pomaga nam doskonalić umiejętność uczenia się opartego na wymianie doświadczeń nauczycieli i zarządców szkół z różnych krajów europejskich. Nabyte umiejętności,  wiedza, doświadczenie wielokulturowości, możliwość  żywego wykorzystania  języka angielskiego i kontakt z niepowtarzalnymi cudami natury – to wszystko zachęca do dalszego starania się o środki unijne w ramach funduszy europejskich.

            Podejmujemy starania , aby również nasi uczniowie mogli uczestniczyć  w wymianie młodzieży w ramach programu ERASMUS+. Wspólnie z zagranicznymi partnerami aplikujemy o środki przeznaczone na ten cel. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić nasze plany.

            Barbara Polańska

            Maria Piotrkowska

            https://spark.adobe.com/video/YCkGbqMkjatdX                                                                                                                                               

             https://coggle.it/diagram/XEHAp-havBrRMIt_/t/technology-is-useful-only-when-used-obj01_edu

            2020-07-08 11:44:32

          • Zakończenie roku szkolnego

          • wak4W związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/20 serdecznie dziękuję za całoroczną pracę uczniom, nauczycielom i rodzicom.

            To był szczególny rok stawiający nam wszystkim nowe, nieoczekiwane wyzwania.  Zarówno uczniowie jak i nauczyciele, a także rodzice musieli włożyć wiele wysiłku, aby sprostać  wymaganiom tego trudnego czasu. Wszystkim Wam należą się słowa wielkiego uznania, gdyż mimo przeszkód udało  się Wam pokonać  wszelkie trudności  i te zewnętrzne i wewnętrzne i szczęśliwie dobiec  do końca .

            Wszystkim życzę bezpiecznego  i spokojnego wypoczynku. Do zobaczenia, mam nadzieję, we wrześniu w szkole.

            Dyrektor szkoły

            Barbara Polańska

            2020-06-26 06:15:21

          • Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im Armii Krajowej w Pcimiu dotyczący zakończenia roku szkolnego 2019/2020 i odbioru świadectw

          • W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczniów i nauczycieli informuję, iż w b.r. szkoła nie organizuje uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie i rodzice mogą uczestniczyć we mszy św. w kaplicy  w piątek 26.06.2020 r. o godz. 10:00.

            Świadectwa można odbierać w dniach od 29.06.2020 r. do 03.07.2020 r. w godzinach od 8:30 do 12:00 w sekretariacie szkoły.

            Przypominam o obowiązku zwrotu podręczników i książek do biblioteki  najpóźniej do 03.07.2020 r.

            Dyrektor szkoły

             Barbara Polańska

             

            2020-06-24 10:16:57

          • ZWROT PODRĘCZNIKÓW

          • W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego informujemy o konieczności zwrócenia wypożyczonych podręczników.

            ZASADY ZWROTU PODRĘCZNIKÓW:

            Zwrotu podręczników dokonujemy według ustalonego harmonogramu.

            Podręczniki zwracamy w pełnych kompletach, zapakowane w reklamówkę, z włożoną do środka kartką z imieniem, nazwiskiem oraz klasą do której uczęszcza uczeń. Kartkę z imieniem, nazwiskiem ucznia oraz klasą i datą zwrotu przyklejamy również na zewnątrz reklamówki.

            Tak przygotowane książki pozostawiamy w sali nr 2 (sala na dolnym korytarzu).

            Książki trafiają na kwarantannę. Po jej zakończeniu wychowawca powiadomi rodziców o ewentualnych brakach w zwrocie.

            Podręczniki należy przygotować do zwrotu: zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki, usunąć foliowe oprawki, zmazać ołówek, podkleić rozdarte lub wypadające kartki, oraz usunąć własne materiały (sprawdziany, notatki, zakładki itp.).

            WAŻNE!!! Dołączone do podręczników płyty CD stanowią integralną część podręczników i należy je koniecznie zwrócić wraz z podręcznikiem.

            W sytuacji stwierdzenia zniszczenia/zagubienia – zgodnie z obowiązującym regulaminem wypożyczeń rodzic zobowiązany jest do zakupu nowego egzemplarza, o czym zostanie poinformowany przez wychowawcę lub nauczyciela bibliotekarza.

            HARMONOGRAM ODBIORU PODRĘCZNIKÓW :

            • 15. 06. 2020 , 16. 06. 2020 w godzinach 9.00- 11.30

                              Klasa VIII

            • 22 .06 2020  w godzinach 9.00- 11.30

                              Klasy VII, VI, V

            • 23. 06 2020 w godzinach  9.00- 11.30

                              Klasy I, II, III, IV

            Zachowujemy również zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego (maseczki, dystans społeczny).

            2020-06-15 14:47:20

          • Ważne informacje o egzaminie ósmoklasisty

            1. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (zdający, nauczyciel, inny pracownik szkoły), bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
            2. Zdający, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca
              w przeprowadzaniu egzaminu nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa
              w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
            3. Rodzic/Prawny opiekun nie może wejść z dzieckiem na teren szkoły,
              z wyjątkiem sytuacji, kiedy zdający wymaga pomocy np. w poruszaniu się. Zdający nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym książek, telefonów komórkowych, maskotek.
            4. Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych, linijki, cyrkla, itd. Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.
            5. Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Na egzamin należy przynieść własną butelkę z wodą.
            6. Na terenie szkoły nie ma możliwości zapewnienia posiłków.

            Środki bezpieczeństwa osobistego

            1. Czekając na wejście do szkoły albo sali egzaminacyjnej, zdający zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos.
            2. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności
              w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust
              i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły.
              Podczas wpuszczania uczniów do sali egzaminacyjnej członek zespołu nadzorującego może poprosić zdającego o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania jego tożsamości (konieczne jest wówczas zachowanie
              co najmniej 1,5-metrowego odstępu).
            1. Zdający są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej. Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej (w trakcie egzaminu) zdający ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:
            • podchodzi do niego nauczyciel, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie
            • wychodzi do toalety
            • kończy pracę z arkuszem egzaminacyjnym i wychodzi z sali egzaminacyjnej.
            1. Zarówno zdający, jak i członkowie zespołu nadzorującego mogą – jeżeli uznają to za właściwe – mieć zakryte usta i nos w trakcie egzaminu, nawet
              po zajęciu miejsca przy stoliku / stanowisku egzaminacyjnym (w przypadku zdających) lub kiedy obserwują przebieg egzaminu, siedząc albo stojąc
              (w przypadku członków zespołu nadzorującego i innych osób zaangażowanych w przeprowadzanie egzaminu w danej sali).
            2. Przed rozpoczęciem egzaminu należy poinformować zdających
              o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, w tym przede wszystkim:
            • zakazie kontaktowania się z innymi zdającymi
            • obowiązku zakrywania ust i nosa w przypadku kontaktu bezpośredniego z nauczycielem, wyjścia do toalety lub wyjścia z sali egzaminacyjnej
              po zakończeniu pracy z arkuszem egzaminacyjnym
            • niedotykania dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu, a także przestrzegania higieny kaszlu i oddychania: podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką
            • konieczności zachowania odpowiedniego dystansu od innych zdających
              po zakończonym egzaminie.
            1. Należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu.

            Szczegółowe rozwiązania związane z organizacją egzaminu zawarte są w Procedurach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w SP3Pcim.

             

            2020-06-10 11:57:40

          • 1 czerwca- Międzynarodowy Dzień Dziecka

          • Drodzy Uczniowie!

            Z okazji Waszego Święta - Dnia Dziecka, którego w tym roku szkolnym, niestety nie będziemy mogli wspólnie obchodzić, pragnę Wam złożyć najlepsze życzenia, aby spełniały się Wasze dziecięce marzenia, aby nie opuszczała Was w tym trudnym czasie , jak powiedział Janusz Korczak: „radość pokonywanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy, radość tryumfu i szczęście samodzielności”.

            Ta radość niech towarzyszy  nadziei  naszego szybkiego spotkania w szkole.

            Dyrektor szkoły

            Barbara Polańska

            2020-06-01 08:33:14

          • Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im Armii Krajowej w Pcimiu

          • W związku z decyzjami Ministra Edukacji Narodowej umożliwiającymi stopniowy powrót szkół do stacjonarnego funkcjonowania oraz na podstawie analizy potrzeb i oczekiwań rodziców i uczniów, a także mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne dzieci informuję, że:

            - od 18.05.2020r. będą prowadzone indywidualne zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły wg harmonogramu ustalonego z rodzicami uczniów.

            - od 25.05.2020r. będą prowadzone konsultacje dla uczniów klas ósmych z przedmiotów zdawanych na egzaminie końcowym.

            - od 01.06.2020r. prowadzone będą konsultacje, w szczególności z przedmiotów, z których uczeń chce uzyskać wyższą ocenę końcoworoczną.

            Z uwagi na małe zainteresowanie do tej pory zajęciami opiekuńczo-wychowawczymi w klasach 1-3  decyzję o ich organizowaniu podejmę 7 czerwca 2020r.

            Bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami organizacji poszczególnych zajęć, które wkrótce ukażą się na stronie internetowej szkoły.

                                                                                                    Z życzeniami zdrowia

                                                                                                         Barbara Polańska

                                                                                                           dyrektor szkoły

            KOMUNIKAT WÓJTA GMINY PCIM

             

            ZGODA NA KONSULTACJE INDYWIDUALNE

            ZGODA NA KONSULTACJE GRUPOWE

            ZGODA NA ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

            ZGODA NA OPIEKĘ ŚWIETLICOWĄ

            ZGODA NA ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE

            2020-05-21 06:55:46

          • Informacja dot. organizacji zajęć rewalidacyjnych oraz zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III

          • W związku z możliwością  prowadzenia zajęć rewalidacyjnych  (od 18.05.2020 r.) oraz zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III (od 25.05.2020 r.) Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu informuje, że:

            1.Zajęcia będą uruchomione pod warunkiem spełnienia przez szkołę wszystkich wytycznych GIS, MZ i MEN. Obecnie nasz szkoła nie spełnia tych wytycznych, ale trwają przygotowania do zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu uczniów w placówce.

            2.Uczniowie klas I-III nadal będą korzystać z nauki zdalnej, a podczas zajęć opiekuńczo wychowawczych z pomocy wychowawcy świetlicy.

            3.Do świetlicy i na zajęcia rewalidacyjne mogą być zgłaszane tyko dzieci zdrowe i z rodzin niepodlegających kwarantannie.

            4.Pierwszeństwo w przyjmowaniu na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze mają dzieci rodziców pracujących.

            5.Szczegóły dotyczące zasad bezpieczeństwa i organizacji zajęć opiekuńczo wychowawczych i rewalidacyjnych zostaną  podane po 18.05.2020 r. w uzgodnieniu z organem prowadzącym.

            Rodzice zainteresowani udziałem dziecka w w/w zajęciach proszeni są o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy klasy mailowo lub telefonicznie.

            2020-05-15 11:52:47

        • Witamy!

        • Szkoła Podstawowa Nr 3

        • Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

          Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

          Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.

          Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

        • Nagłówek

        • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

          Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.